Agenda | Vertoningen

 2013 

DEN HAAG - za 21 sept, 20:00  
Huiskamer, Valkenboskade 564, 2563JM
Entree: geef wat je het waard vond.
AMSTERDAM - zo 22 sept, 16:00  

Salon van Anneroos, Weesperzijde 83-1, 1091EJ
Entree: 12 euro, consumpties vrij.
DEN HAAG - di 1 okt, 09:30  

Wijkcentrum Couveehuis, Pr. Mauritslaan 49, 2582LM
Entree: geef wat je het waard vond.
UTRECHT - za 12 okt, 20:00  

Projecthuis De Kersentuin, Atalantahof 11, 3544VD
Entree: geef wat je het waard vond. 
NIJMEGEN - za 16 nov, 20:00  

Huiskamer, Ariënsstraat 25, 6532VT (Kolping)
Entree: betaal wat je het waard vond.
DEN HAAG - vr 22 nov, 20:00  

Huiskamer, Gevers Deynootweg 21C, 2586BB
Entree: betaal wat je het waard vond.
LEUSDEN - zo 1 dec, 16:00   

Huiskamer, Zilverreiger 10, 3831GA
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.

 2014 

DEN HAAG - do 9 jan 2014, 20:00  
Euritmie Academie, Riouwstraat 1, 2585GP
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
HOOFDDORP - za 11 jan, 20:00  

CBS Vesterhavet, Skagerrak 170, 2133DW
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
ZOETERMEER - zo 12 jan, 15:00  

Huiskamer, Schoutenhoek 91, 2722EK
Entree: 10 euro + iets lekkers voor de borrel na afloop.
ALPHEN A/D RIJN - wo 15 jan, 20:00  

Besloten vertoning,
ARNHEM - vr 17 jan, 20:00  

Opstandingskerk, Rosendaalseweg 505, 6824KL
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
DEN HAAG - zo 19 jan, 16:00  

Huiskamer, Van Boetzelaerlaan 173, 2581AS
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
DEN HAAG - za 8 feb, 20:00  

Atelier Mee in Zee, Lijsterbesstraat 69, 2563KR (Bloemenbuurt)
Entree: 10 euro. Reservering gewenst.
DEVENTER - do 13 feb, 20:00  

De Fabriek, Sijzenbaanplein 14-16, 7411 HL
Entree: 10 euro (reductie: 6 euro). Reservering gewenst.
NIJMEGEN - vr 14 feb, 20:00  

Huiskamer, Ruisdaelstraat 16, 6521LD
Entree: betaal wat je het waard vond.. Reservering gewenst.
WAGENINGEN - ma 24 feb, 20:00
    ENGLISH VERSION  
Movie-W, Wilhelminaweg 3a, 6703AT
  Studium Generale Wageningen UR. Film gevolgd door debat.

Entree: gratis.
DEN HAAG - di 25 feb, 13:30  

Museon, Stadhouderslaan 37, 2517HV
Entree: 6 euro (reductie: 5,50 euro)
SNEEK - vr 28 feb, 20:00  

Huiskamer, Jachthavenstraat 14, 8603CJ
Entree: 10 euro (reductie: 6 euro)
ROERMOND - za 8 maart, 20:00  

Huiskamer, Olieslagersstraat 17, 6044TA
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
ASTEN (NB) - zo 9 maart, 15:30  

Heilig Hart Klooster, Wilhelminastraat 24, 5721KJ
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
ALPHEN A/D RIJN - za 15 maart, 20:00  

Tuinhuis, Hoorn 210a, 2404HK
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
EINDHOVEN - wo 26 maart, 19:45  

Ontmoetingskerk, Meerkollaan 3, 5613BS
Entree: 5 euro (reductie: 3 euro)
WAGENINGEN - do 27 maart, 17:00
    ENGLISH VERSION  
Institute of Ecology, Droevendaalsesteeg 10, 6708 PB
Entree: betaal wat je het waard vond.
NIJMEGEN - vr 28 maart, 20:00  

Kastanjehof, Kastanjehof 51, 6533BX
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.
DEN HAAG - di 8 april, 20:15
    ENGLISH VERSION  
De Nieuwe Regentes, Weimarstraat 63, 2562GR
Entree: 6,50 euro (leden: 5 euro)
DEN HAAG - vr 11 april, 20:15  

Huiskamer, Batjanstraat 21, 1585VS
Entree: 10 euro
DEN HAAG - vr 18 april, 20:00  

Huiskamer, Dedelstraat 11, 2596RA
Entree: betaal wat je het waard vond
BOXTEL - wo 23 april, 19:45  

Protestantse Kerk, Clarissenstraat 18, 5281AZ
Entree: betaal wat je het waard vond.
USTER - Fr. 9. Mai, 18:00  
Oberuster Schule, Aathalstrasse 35, 8610 Uster
Eintritt: freiwillige Spende
 
KLAGENFURT - Mo. 12. Mai, 19:00  
Kath. HochschulGemeinde, Nautilusweg 11
Eintritt: freiwillige Spende

GRAZ - Di. 13. Mai, 17:00  
Institut für Romanistik, Karl-Franzens-Universität
         Merangasse 70, 3. Stock Zimmer 033.4.032

Eintritt: freiwillige Spende

MONTFOORT - vr 23 mei, 21:00  
Tuinhuis, G. v Voorst v Beeststraat 8, 3417WK
Entree: betaal wat je het waard vond.

VOORSCHOTEN - zo 25 mei, 19:00  
Huiskamer, Cor van Osnabruggenlaan 6, 2251RG
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.

DEN HAAG - vr 30 mei, 20:00  
Huiskamer, Valkenboskade 482, 2563JL
Entree: betaal wat je het waard vond. Reservering gewenst.

AMERSFOORT - zo 1 juni, 16:00  
Inloophuis Schothorst, Batostraat 2, 3813LK
Entree: betaal wat je het waard vond.

LEIDEN - za 21 juni, 22:00  Midzomernacht  
Vrijplaats Leiden, Middelstegracht 36, 2312 TX
Entree: betaal wat je het waard vond.

MARKDORF (Bodensee) - Fr. 27. Juni, 20:00  
Haus im Weinberg, Weinsteig 1
Eintritt: freiwillige Spende

BERLIN - Mo. 7. Juli, 20:00    ENGLISH VERSION  
Agora Collective, MIttelweg 50, 12053 Berlin Neukölln
Eintritt: freiwillige Spende

BERLIN - Do. 10. Juli, 19:00  
Ibero-Amerikanisches Institut, Potsdamer Str. 37
Eintritt: frei

POTSDAM - Fr. 11. Juli, 21:30  Freiluftkino  
Garten der Französischen Kirche, Gutenbergstr. 77, 14467 Potsdam
         Bei schlechtem Wetter: Französische Kirche, Bassinplatz

Eintritt: freiwillige Spende

AMSTERDAM - zo 20 juli, 17:30  Viva Brasil Festival  
Muziekgebouw aan het IJ, Piet Heinkade 3, 1019 BR

HILVERSUM - vr 25 juli, 14:30  
Besloten vertoning

AMSTERDAM Bijlmermeer - vr 25 juli, 22:00  
Wijk 7, Daalwijkdreef 7, 1102RN  Openluchtbioscoop
(Bij slecht weer binnen) - Entree: betaal wat je het waard vond

UTRECHT - wo 10 sept, 19:30  
Universiteitsbibliotheek, Boothzaal, Heidelberglaan 3, 3584 CS
Entree: 7 euro / studenten: 5 euro

AMSTERDAM - vr 12 sept, 20:00  
Boomkerk, Gibraltarstraat 55, 1055 NK
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - za 13 sept, 20:00  
Marae, Stevinstraat 125, 2587ED
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - do 18 sept, 10:00  
Yasmin, Brouwersgracht 2A, 2512ER
Entree: geef wat je het waard vond

ZOETERMEER - do 18 sept, 20:00  
De Oase, Kerkenbos 8, 2715RP
Entree: geef wat je het waard vond

ARNHEM - vr 19 sept, 20:00  
Hulkestein, Utrechtseweg 145, 6812AB
Entree: 2,50 euro + vrijwillige bijdrage na afloop

TILBURG - zo 21 sept, 16:00  
Huiskamer, Wandelboslaan 58, 5042PD
Entree: geef wat je het waard vond

AMSTERDAM - vr 26 sept, 20:00  
Casa Munganga, Schinkelhavenstraat 27hs, 1075 VP
Entree: betaal wat je het waard vond.

HAARLEM - di 30 sept, 20:00  
Capoeira Semente, De Egelantier, Gasthuisvest 47, 2011EV
Entree: geef wat je het waard vond. Reserveren gewenst.

UTRECHT - za 11 okt, 20:00  
Huiskamer, Vesuvius 17, 3524WT
Entree: geef wat je het waard vond. Reserveren gewenst.

KLOTEN - Do. 30. Okt, 18:00  
Schulhaus Spitz, Schulstrasse 29
Eintritt: freiwillige Spende

BÜLACH - Mo. 3. Nov, 18:00  
Schulhaus Hohfuri, Unterweg 51
Eintritt: freiwillige Spende

BAMBERGEN (Überlingen) - Mi. 5. Nov, 20:00  
Alter Schulsaal, Dorfstr. 32
Eintritt: freiwillige Spende

KARLSRUHE - Do. 6. Nov, 20:00  
Kath. Hochschulgemeinde, Hirschstraße 103
Eintritt: freiwillige Spende

ETTLINGEN - Fr. 7. Nov, 19:30  
Johanneskirche : Caspar-Hedio-Haus, Albstraße 43
Eintritt: freiwillige Spende

BARCHEM (Lochem) - za 15 nov, 15:00  
Landgoed Morgenstern, Witzand 4, 7244 NC
Entree: 12 euro

DEN HAAG - vr 21 nov, 20:00  
De Aap, Westeinde 175, 2512GX
Entree: geef wat je het waard vond

VEENENDAAL - za 22 nov, 15:00  
Besloten vertoning

RATHENOW - Fr. 28. Nov, 19:00  
Musikschule, Schwedendamm 1, 14712
Eintritt: freiwillige Spende

KÖLN - Mi. 3. Dezember, 19:00  
Universität zu Köln: Café International (ICI) - UniMensa
         Zülpicher Straße 70 - 50937

Eintritt frei, Spenden erwünscht

AMSTERDAM - do 11 december, 16:30  ENGLISH VERSION  
Vrije Universiteit, Zaal 9A 02 (Hoofdgebouw 9 hoog, A-vleugel)
         De Boelelaan 1105, 1081HV Amsterdam

Entree: gratis

DEN HAAG - wo 17 december, 20:30  
Kloosterkerk (Crypte), Lange Voorhout 4, 2514ED
Entree: geef wat je het waard vond

 2015 

ALMEN - vr 9 januari, 20:00  
Het Kamertheater, Wagenvoortsdijk 8, 7218MR
Entree: geef wat je het waard vond

HOLTEN - za 10 januari, 17:00  
Herberg de Dieken, Helhuizerweg 1, 7451KE
Entree: geef wat je het waard vond

KERKRADE-West - do 29 januari, 19:00  
Werkplaats K, Elbereveldstraat 105, 6466JM
         17:30 Inloop. 18:00 Soepmaaltijd. 19:00 Film.
         Soepmaaltijd: €3,50, reservering gewenst - zie hier.

Entree: geef wat je het waard vond

URMOND (Stein) - vr 30 januari, 20:00  
Terpkerk, Grotestraat 26, 6129CP ## 70ste VERTONING
Entree: betaal wat je het waard vond

LOCHEM - za 31 januari, 20:00  
Huiskamer, Laan Ampsen 15, 7241NG
Entree: geef wat je het waard vond

ZWOLLE - zo 1 februari, 15:00  
De Hofkamer, Tiendschuurstraat 66 , 8043XS
Entree: geef wat je het waard vond

DELFT - wo 4 februari, 20:15  
Vrije School Widar, De Meesterstraat 2, 2613XB
Entree: geef wat je het waard vond

AMSTERDAM - do 5 februari, 19:30  
Oude Lutherse Kerk, Handboogstraat 4, 1012XM
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - vr 6 februari, 20:00  
De Waterspin, Spijkermakersstraat 120, 2512ET
Entree: geef wat je het waard vond

BERN - Sa. 14. Februar, 19:30
Werktag Bern, Burgunderstrasse 13a
Eintritt: freiwillige Spende

WINTERTHUR - Mi. 18. Februar, 19:00  
Stadtbibliothek am Kirchplatz, Obere Kirchgasse 6, 8400
Eintritt: freiwillige Spende

HAMBURG - Fr. 20. Februar, 20:00  
Josua-Gemeinde, Daimlerstr. 38, 22763 Hamburg-Ottensen
         Das Gemeindecafé ist ab 19 Uhr geöffnet

Eintritt: freiwillige Spende

HAMBURG - Sa. 21. Februar, 18:00  
KAFéKA, Winterhuder Weg 114, 22085
Eintritt: freiwillige Spende

GRAZ - Mo. 23. Februar, 19:30
Pfarre Schutzengel, Hauseggerstrasse 72, 8020 Graz
Eintritt: freiwillige Spende

HENNEF (Sieg) - Do. 26. Februar, 19:15  
Matrix Zentrum, Gartenstraße 6, 53773
Eintritt: freiwillige Spende

BERLIN - Fr. 27. Februar, 19:00  
Ökumenisches Zentrum für Umwelt- und Friedensarbeit
         Wilmersdorfer Str. 163, 10585

Eintritt: 10 Euro / ermäßigt: 8 Euro

MÜNCHEN - Sa. 28. Feb, 20:00
Wohnzimmer, Akademiestr. 3, 80799 München
Eintritt: freiwillige Spende

NIEUW- EN SINT JOOSLAND - vr 13 maart, 20:00
Huiskamer, Oude Rijksweg 7, 4339BA
Entree: geef wat je het waard vond

ROTTERDAM - ma 16 maart, 19:30
Volksuniversiteit, Heemraadssingel 275-277, 3023 BE
Entree: betaal wat je het waard vond

DEN HAAG - Do. 19. März, 19:30       DEUTSCHE VERSION  
Deutsche Evangelische Kirche         Bleijenburg 3b, 2511VC
Eintritt: freiwillige Spende

AMSTERDAM - wo 25 maart, 19:30
Cliffordstudio, Cliffordstraat 38, 1051GV
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - zo 29 maart, 19:30
CW Houtwijk, Albert Schweitzerlaan 2, 2552 PK
Entree: geef wat je het waard vond

KERKRADE - wo 27 mei, 19:30
Abdij Rolduc: Atelier Dør, Heyendallaan 82C, 6464EP
Entree: geef wat je het waard vond

STEIN AM RHEIN - Do. 28. Mai, 19:30
Jakob und Emma Windlersaal, Oberstadt 3, 8260
Eintritt: freiwillige Spende

BASEL - Fr. 29. Mai, 19:00
HEKS, Pfeffingerstrasse 41 (Erdgeschoss), 4002
Eintritt: freiwillige Spende

BIEL/BIENNE - Sa. 30. Mai, 19:00
Multimondo, Neumarktstrasse 64, 2503
Eintritt: freiwillige Spende

LIECHTENSTEIN - So. 31. Mai, 17:00
Gasthaus Hirschen, Rofenbergstrasse 4, 9492 Eschen
Eintritt: freiwillige Spende

FONTANEZIER - Mo. 1. Juni, 20:00
Maison Barblan, Au bas du Village 6, 1423

SOLOTHURN - Di. 2. Juni, 19:00
Quartierbüro Solothurn West, Brunngrabenstrasse 2, 4500
Eintritt: freiwillige Spende

ZÜRICH - Mi. 3. Juni, 19:30
Bibliothek Hardau, Norastrasse 20, 8004
Eintritt: freiwillige Spende

BERN - Fr. 5. Juni, 19:30
Kino im Wohnzimmer, Sustenweg 1, 3014 (Wylergut)
Eintritt: freiwillige Spende

KÖLN - Sa. 6. Juni, 22:00
Sonja Werner Fotografie, Siebachstr. 45, 50733 (Nippes)
Eintritt: freiwillige Spende

DÜSSELDORF - So. 7. Juni, 16:00
Boteco Carioca, Eisenstraße 102, 40227
Eintritt: freiwillige Spende

OOSTERBEEK - vr 26 juni, 20:00
Ezelstal Zweiersdal, Weverstraat 64, 6862DR ## 100ste VERTONING
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - za 27 juni, 21:00
Pander, Binnendoor 32, 2512XX
Entree: geef wat je het waard vond

ROTTERDAM - zo 12 juli, 21:30
Gare du Nord, Anthoniestraat 2, 3032CP
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - 20 aug, 19:30
Besloten vertoning

CANUDOS VELHO (BA) - 18 set, 18:00
ESTRÉIA NACIONAL, Praça da Igreja do Alto Alegre

CANUDOS VELHO (BA) - 29 set, 8:00
Escola do Alto Alegre

BENDEGÓ (BA) - 1 out, 8:30
Educandário Na. Sra. das Graças

BENDEGÓ (BA) - 2 out, 19:00
Educandário Na. Sra. das Graças

RASINHO (Canudos-BA) - 4 out, 18:00
Praça da Igreja

UAUÁ (BA) - 9 out, 19:00
Cinema na Praça, Praça São João Batista

RIO DO VIGÁRIO (BA) - 11 out, 18:00
Cinema ao ar livre, Terreiro do Verício

ROSÁRIO (Canudos-BA) - 13 out, 19:00
Praça da Igreja

CANUDOS (BA) - 15 out, 19:00
Jardim do Memorial A. Conselheiro

STO ANTÔNIO (Macururé-BA) - 19 out, 19:30
Praça da Escola

MACURURÉ (BA) - 20 out, 19:30
Clube Recreativo

DELFT - di 17 november, 19:30
Yoena (Delftstede, Zaal 202), Phoenixstraat 66, 2611AM
Entree: geef wat je het waard vond

MAASTRICHT - 25 november, 19:00
Oude Kapel Trichter College
         Bhumi Yoga, Tongerseweg 135, 6213GB

Entree met bijdrage en een drankje: 10 euro

BEESEL (L) - do 26 november, 19:30
Connecting Daughters, Bussereindseweg 41, 5954CG
Entree: 10 euro


 2016 

KÖLN Ehrenfeld - Sa, 9. Januar, 19:30
Motoki-Wohnzimmer, Stammstrasse 32-34, 50823
Eintritt: freiwillige Spende

WINTERTHUR - Di, 12. Januar, 19:00
CEEAK-ZESSAK, Industriestrasse 8, 8404
Eintritt: freiwillige Spende

BERN - Do, 14. Januar, 19:00
Käfigturm, Marktgasse 67, 3003
Eintritt: freiwillige Spende

ST. ANTONI (FR) - Fr, 15. Januar, 19:30
Reformierte Kirche, Cheerstrasse 22, 1713
Kein Eintritt - Kollekte

KARLSBAD - Sa, 16. Januar, 19:00
Ev. Kirche Langenstefinbach, Weinbrennerstr. 9, 76307
Eintritt: freiwillige Spende

YVERDON - mer. 20 janvier, 20:00   FRANÇAIS
Café Centre Portugais d'Yverdon, Quai de Nogent 5, 1400

GENÈVE - jeudi 21 janvier, 18:45   FRANÇAIS
Consulat Générall du Brésil, Rue de Lausanne 45, 1ère étage

BIEL/BIENNE - Fr, 22. Januar, 19:30
Architekturbüro MLZD, Mattenstrasse 81, 2503
Eintritt: freiwillige Spende

AUGSBURG-Göggingen - Sa, 23. Januar, 16:00
Bücherei (ehem. Rathaus), Von-Cobres-Straße 1, 86199
Eintritt: freiwillige Spende

WEIZ - Di, 26. Januar, 10:30 & 14:00
HTL, Dr.-Karl-Widdmann-Str. 40, 8160

WEIZ - Di, 26. Januar, 19:00
Stadtbücherei Weiz, Südtirolerplatz 1, 8160
Eintritt: freiwillige Spende

WERNBERG - Mi, 27. Januar, 10:00 & 14:30
Kloster Wernberg, Klosterweg 2, 9241

MARIA SAAL (K) - Do, 28. Januar, 19:00
Kino im Wohnzimmer, Am Sonnenhang 19, 9063
Eintritt: freiwillige Spende

DEN HAAG - vr 5 februari, 20:00
Mee in Zee Atelier, Lijsterbesstraat 69-71, 2563KR

AMSTERDAM - do 17 maart, 20:00
Besloten vertoning

ZEIST - vr 18 maart, 20:30
Huiskamerbioscoop, Nepveulaan 13, 3705LA
Entree: geef wat je het waard vond

LEIDSCHENDAM - za 19 maart, 19:30
Huiskamerbioscoop, Patrijshof 13, 2261DZ
Entree: geef wat je het waard vond

BRUMMEN - zo 20 maart, 19:30
Vrijzinnigen IJsselstreek, D.A. van Vuurenstraat 10, 6971EW
Entree: geef wat je het waard vond

BONN - Mi, 6. April, 19:30
Deutsch-Brasilianische Gesellschaft
         Dr. Werner-Schuster-Haus, Kaiserstr. 201, 53113

Eintritt: freiwillige Spende

BERLIN - Do, 7. April, 19:00
Lateinamerika-Forum Berlin
         Bismarckstr. 101, Eingang Weimarer Str. - 5. Etage

Eintritt: freiwillige Spende

KELLINGHUSEN - Fr, 8. April, 19:30
Klappstuhlkultur, Brauerstr. 62-64, 25548
Eintritt: freiwillige Spende

KAUFUNGEN (Kassel) - Sa, 9. April, 20:00
Kooperation Brasilien, Frühjahrstagung
         Kommune Niederkaufungen, Kirchweg 3, 34260

HENNEF (Sieg) - So, 10. April, 19:00
Kino im Wohnzimmer, Giesemichstraße 11, 53773
Eintritt: freiwillige Spende

BERGHOLZ (Löcknitz) - Di, 12. April
Gemeindehaus, Menkiner Straße 41, 17321
Eintritt: freiwillige Spende

SPIEZ - Fr, 15. April, 19:30
Dorfhus Spiez, Spiezbergstrasse 3, 3700
Eintritt: freiwillige Spende

ZÜRICH - Di, 19. April, 18:15
Universität Zürich, Schönberggasse 11, Gebäude SOE, Raum E 07
Eintritt: freiwillige Spende

YVERDON-LES-BAINS - mercredi 20 avril, 19:00   FRANÇAIS
École Epidaure, Rue des Remparts 5, 1400
Entrée: chapeau à la sortie

ZÜRICH - Do, 21. April, 19:30
Kochareal, Flüelastrasse 54, 8047
Eintritt: freiwillige Spende

FONTANEZIER - vendr. 22 avril, 20:00   FRANÇAIS
Ancienne Salle Communale, Au Village, 1423
Entrée: chapeau à la sortie

KONOLFINGEN - Sa, 23. April, 19:30
Pfadiheim Kuonolf, Burgdorfstrasse 89, 3510
Eintritt: freiwillige Spende

MEERSSEN - do 26 mei, 19:30
Ontmoet Anna, Stationsplein 1, 6231CN
Entree: geef wat je het waard vond

SITTARD - vr 27 mei, 20:00
Huiskamerbioscoop, Dorpstraat 23, 6137SR Sittard
Entree: geef wat je het waard vond

BOM JESUS DA LAPA (BA) - 1o de julho, 21:00
Romaria da Terra
Entrada franca

BOM JESUS DA LAPA (BA) - 2 de julho, 14:00
Romaria da Terra
Entrada franca

CANUDOS VELHO (BA) - 5 de julho, 20:00
Alto Alegre
Entrada franca

UTRECHT - wo 28 sep, 19:30
De Vrije Wolf, Wolvenplein 27, 3512 CK
Entree: geef wat je het waard vond

BREDA - do 29 sep, 20:00
STEK Breda, Veilingkade 9A, 4815HC Breda
Entree: geef wat je het waard vond

GRONINGEN - za 1 okt, 20:00
CW De Heerd, Bentismaheerd 23, 9736EB
Entree: geef wat je het waard vond

DEN HAAG - vr 7 okt, 20:00
Vrije School, Abbenbroekweg 7, 2597 NT
         (ingang aan de Gerrit Kasteinweg)

Entree: geef wat je het waard vond

KÖLN - Fr., 21. Oktober, 19:00
Allerweltshaus - Großer Saal, Körnerstraße 77-79, 50823
Eintritt: freiwillige Spende

MÜNCHEN - Sa., 22. Oktober, 19:30
EineWeltHaus, Schwanthalerstr. 80, 80336
Eintritt: freiwillige Spende

ANGER (St.) - So., 23. Oktober, 19:00
Gasthaus Teller-Witzi-Mitzi, Weizerstrasse 12, 8191 Koglhof
Eintritt: freiwillige Spende

AUGSBURG - Mi., 26. Oktober, 19:30
Frère-Roger-Kinderzentrum
         Frère-Roger-Kinderzentrum, Fritz-Wendel-Straße 2, 86159

Eintritt: freiwillige Spende

VERDEN (Aller) - Fr., 28. Oktober, 19:30
Zionsgemeinde, Anita-Augspurg-Platz 11, 27283
Eintritt: freiwillige Spende

POTSDAM - Sa., 29. Oktober, 19:00
Am Eichelkamp, Eichelkamp 3, 14469
Eintritt: freiwillige Spende

BAD BELZIG - So., 30. Oktober, 19:30
ZEGG Bildungszentrum, Rosa-Luxemburg-Str. 89, 14806
Eintritt: freiwillige Spende

KELLINGHUSEN - Mo., 31. Oktober, 16:00
Klappstuhlkultur, Brauerstr. 62-64, 25548
Eintritt: freiwillige Spende

ITZEHOE - Di., 1. November, 19:30
Himmel und Erde, Kirchenstraße 5, 25524
Eintritt: freiwillige Spende

KOBLENZ - Mi., 2. November, 19:30
Kloster Arenberg, Cherubine-Willimann-Weg 1, 56077
Eintritt: freiwillige Spende

GÜTERSLOH - Do., 3. November, 19:30
Matthäus Gemeinde, Auf der Haar 64, 33332
Eintritt: freiwillige Spende

ALBERSCHWENDE - Fr., 4. November, 20:00
Sozialzentrum, Multifunktionsraum (EG), Hof 23, 6861
Eintritt: freiwillige Spende

GROSSHÖCHSTETTEN - Sa., 5. November, 19:00
Chäshus, Kirchgasse 4, 3506
Eintritt: freiwillige Spende

NEUCHÂTEL - dimanche 6 novembre, 15:00
OKA Concept, Avenue de Bellevaux 5, 2000
Entrée: chapeau à la sortie

ERLANGEN - Di., 8. November, 19:00
Morena Brasil, Schorlachstraße 27, 91058
Eintritt: freiwillige Spende

ST. GALLEN - Mi., 9. November, 19:30
CEEFA Franz von Assisi, Rorschacherstrasse 59, 9000
Eintritt: freiwillige Spende

FREIBURG - Do., 10. November, 19:30
Kommunales Kino, Urachstr. 40, 79102

EEFDE - vr 25 november, 19:30
Ontmoetingskerk, Schurinklaan 1, 7211DD
Entree: geef wat het je waard was

KÖLN - So., 27. November
Rautenstrauch-Joest-Museum, Cäcilienstraße 29-33, 50667
 

 2017 

GORSSEL - wo 11 januari, 19:30
Protestantse Kerk, Hoofdstraat 27, 7213CN
Entree: geef wat het je waard was

DEN HAAG - zo 19 maart, 15:00
Atelier van Peter, Stille Veerkade 31, 2512BE
Entree: geef wat het je waard was

LAUSANNE - jeudi 30 mars
Voyages Sakadoh, Av. William-Fraisse 7, 1006
Entrée: chapeau à la sortie

FRANKFURT AM MAIN - Fr., 21 April, 19:00
St. Pius, Philipp-Fleck-Str. 13, 60486
Eintritt: freiwillige Spende

THESINGE - vr 12 mei, 20:00
Trefpunt, Kerkstraat 5, 9797 PD
Entree: geef wat het je waard was

DEN HAAG - vr 9 juni, 20:00
Mee in Zee Atelier, Lijsterbesstraat 69, 2563 KR
Entree: geef wat het je waard was

NEEDE - zo 19 nov, 15:00
Diekgraven (achter Prot. Kerk), Kostersteeg 4, 7161 DR
Entree: geef wat het je waard was

DEN HAAG - do 23 nov, 19:30
Bibliotheek Ypenburg, Schrabber 8, 2496 SR

 2018 

AMSTERDAM - do 19 juli, 19:00
Karavanserai, Haparandaweg 67 C6, 1013BD
Entree: geef wat het je waard was

DEN HAAG - vr 21 sep, 19:30 (18:30 inloop met hapjes )
Karavanserai, Goudenregenstraat 101, 2565EP
Entree: geef wat het je waard was

ROSÁRIO (Canudos-BA) - 20 de novembro, 8:00
Colégio Municipal, 8o ano

ROSÁRIO (Canudos-BA) - 21 de novembro, 8:00
Colégio Municipal, 9o ano

CANUDOS-BA - 5 de dezembro, 10:00
Colégio Luís Cabral

ROSÁRIO (Canudos-BA) - 14 de dezembro, 19:00
Turma da capoeira

POVOADO DO RASO (Canudos-BA) - 16 de dezembro, 18:00
Escola Velha

BOM JARDIM (Canudos-BA) - 29 de dezembro, 16:00
Escola Municipal

 2019 

ROSÁRIO (Canudos-BA) - 11 de janeiro, 18:30
Praça da Igreja

POVOADO DO RASO (Canudos-BA) - 26 de janeiro, 18:30
Praça da Igreja

RIO DO VIGÁRIO (Canudos-BA) - 31 de janeiro, 16:00
Prédio Escolar

RISCA-FACA (Canudos-BA) - 3 de fevereiro, 14:00
Bar da Paz

RIO DO SUTURNO (Canudos-BA) - 9 de fevereiro, 19:00
Igreja

CANUDOS-BA - 11 de fevereiro, 18:00
Memorial Antônio Conselheiro

SÃO BENTO (Canudos-BA) - 13 de fevereiro, 19:00
Colégio Modelo

VENEZA (Canudos-BA) - 16 de fevereiro, 18:00
Escola Velha

BOM JARDIM (Canudos-BA) - 17 de fevereiro, 17:00
Colégio Municipal

CAIMBÉ (Euclides da Cunha-BA) - 9 de março, 19:00
Quadra da Escola

MALHADOR DA JUREMA (Canudos-BA) - 10 de março, 15:00
Galpão da Associação

RIO DO VIGÁRIO – 13 de abril, 18:30
Verício

MÜNCHEN – 26. Mai, 11:00
EineWeltHaus, Schwanthalerstraße 80

MONTE SANTO (BA) – 3 de junho, 9:00
Escola Família Agrícola

ROSÁRIO (Canudos-BA) – 1 de julho, 8:00
Escola Municipal Nossa Sra. do Rosário

FEIRA DE SANTANA (BA) - 27 de julho, 19:30
MCP, Rua Medeiros Neto 295

SÃO PAULO, Campo Limpo – 14 de agosto, 14:00
Movimento Comunitário Estrela Nova

HOLAMBRA (SP) - 16 de agosto, 18:00, 17:00
Espaço Cultural Terra Viva, Av. Rota dos Imigrantes 605

SÃO PAULO, Jd. Ibirapuera - 17 de agosto, 18:00
Bloco do Beco, Rua Bento Barroso Pereira 2

BIEL/BIENNE - 17. August, 20:30
Vision2035, Mattenstrasse 81, 2503

SÃO PAULO, Liberdade - 18 de agosto, 14:30
Missão Paz, Rua do Glicério 225

CURITIBA (PR) – 21 de agosto, 20:00
Ave Lola Espaço de Criação, R. Marechal Deodoro 1227

CASTROLANDA (PR) – 23 de agosto, 18:00
Moinho, Rua do Moinho 244

CARAMBEÍ (PR) – 26 de agosto, 19:00
Colégio Júlia Wanderley

CASTRO (PR) - 28 de agosto, 8:00
Colégio Emília Erichsen

CASTRO (PR) - 29 de agosto, 8:00 e 13:00
Escola Emília Júnior

CARAMBEÍ (PR) – 30 de agosto, 18:30
Parque Histórico, Av. dos Pioneiros 4050

POVOADO DO RASO (Canudos-BA) – 9 de outubro, 18:00
Escola do Raso

CANUDOS (BA) – 17 de outubro, 14:00
Memorial Antônio Conselheiro