Agenda | Vertoningen

De filmmaker is bij alle vertoningen aanwezig, met volop tijd voor vragen en napraten. Wil je op de hoogte blijven, meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

     2016 

    KÖLN Ehrenfeld - Sa, 9. Januar, 19:30
    Motoki-Wohnzimmer, Stammstrasse 32-34, 50823
    Eintritt: freiwillige Spende

    WINTERTHUR - Di, 12. Januar, 19:00
    CEEAK-ZESSAK, Industriestrasse 8, 8404
    Eintritt: freiwillige Spende

    BERN - Do, 14. Januar, 19:00
    Käfigturm, Marktgasse 67, 3003
    Eintritt: freiwillige Spende

    ST. ANTONI (FR) - Fr, 15. Januar, 19:30
    Reformierte Kirche, Cheerstrasse 22, 1713
    Kein Eintritt - Kollekte

    KARLSBAD - Sa, 16. Januar, 19:00
    Ev. Kirche Langenstefinbach, Weinbrennerstr. 9, 76307
    Eintritt: freiwillige Spende

    YVERDON - mer. 20 janvier, 20:00   FRANÇAIS
    Café Centre Portugais d'Yverdon, Quai de Nogent 5, 1400

    GENÈVE - jeudi 21 janvier, 18:45   FRANÇAIS
    Consulat Générall du Brésil, Rue de Lausanne 45, 1ère étage

    BIEL/BIENNE - Fr, 22. Januar, 19:30
    Architekturbüro MLZD, Mattenstrasse 81, 2503
    Eintritt: freiwillige Spende

    AUGSBURG-Göggingen - Sa, 23. Januar, 16:00
    Bücherei (ehem. Rathaus), Von-Cobres-Straße 1, 86199
    Eintritt: freiwillige Spende

    WEIZ - Di, 26. Januar, 10:30 & 14:00
    HTL, Dr.-Karl-Widdmann-Str. 40, 8160

    WEIZ - Di, 26. Januar, 19:00
    Stadtbücherei Weiz, Südtirolerplatz 1, 8160
    Eintritt: freiwillige Spende

    WERNBERG - Mi, 27. Januar, 10:00 & 14:30
    Kloster Wernberg, Klosterweg 2, 9241

    MARIA SAAL (K) - Do, 28. Januar, 19:00
    Kino im Wohnzimmer, Am Sonnenhang 19, 9063
    Eintritt: freiwillige Spende

    DEN HAAG - vr 5 februari, 20:00
    Mee in Zee Atelier, Lijsterbesstraat 69-71, 2563KR

    AMSTERDAM - do 17 maart, 20:00
    Besloten vertoning

    ZEIST - vr 18 maart, 20:30
    Huiskamerbioscoop, Nepveulaan 13, 3705LA
    Entree: geef wat je het waard vond

    LEIDSCHENDAM - za 19 maart, 19:30
    Huiskamerbioscoop, Patrijshof 13, 2261DZ
    Entree: geef wat je het waard vond

    BRUMMEN - zo 20 maart, 19:30
    Vrijzinnigen IJsselstreek, D.A. van Vuurenstraat 10, 6971EW
    Entree: geef wat je het waard vond

    BONN - Mi, 6. April, 19:30
    Deutsch-Brasilianische Gesellschaft
             Dr. Werner-Schuster-Haus, Kaiserstr. 201, 53113

    Eintritt: freiwillige Spende

    BERLIN - Do, 7. April, 19:00
    Lateinamerika-Forum Berlin
             Bismarckstr. 101, Eingang Weimarer Str. - 5. Etage

    Eintritt: freiwillige Spende

    KELLINGHUSEN - Fr, 8. April, 19:30
    Klappstuhlkultur, Brauerstr. 62-64, 25548
    Eintritt: freiwillige Spende

    KAUFUNGEN (Kassel) - Sa, 9. April, 20:00
    Kooperation Brasilien, Frühjahrstagung
             Kommune Niederkaufungen, Kirchweg 3, 34260

    HENNEF (Sieg) - So, 10. April, 19:00
    Kino im Wohnzimmer, Giesemichstraße 11, 53773
    Eintritt: freiwillige Spende

    BERGHOLZ (Löcknitz) - Di, 12. April
    Gemeindehaus, Menkiner Straße 41, 17321
    Eintritt: freiwillige Spende

    SPIEZ - Fr, 15. April, 19:30
    Dorfhus Spiez, Spiezbergstrasse 3, 3700
    Eintritt: freiwillige Spende

    ZÜRICH - Di, 19. April, 18:15
    Universität Zürich, Schönberggasse 11, Gebäude SOE, Raum E 07
    Eintritt: freiwillige Spende

    YVERDON-LES-BAINS - mercredi 20 avril, 19:00   FRANÇAIS
    École Epidaure, Rue des Remparts 5, 1400
    Entrée: chapeau à la sortie

    ZÜRICH - Do, 21. April, 19:30
    Kochareal, Flüelastrasse 54, 8047
    Eintritt: freiwillige Spende

    FONTANEZIER - vendr. 22 avril, 20:00   FRANÇAIS
    Ancienne Salle Communale, Au Village, 1423
    Entrée: chapeau à la sortie

    KONOLFINGEN - Sa, 23. April, 19:30
    Pfadiheim Kuonolf, Burgdorfstrasse 89, 3510
    Eintritt: freiwillige Spende

    MEERSSEN - do 26 mei, 19:30
    Ontmoet Anna, Stationsplein 1, 6231CN
    Entree: geef wat je het waard vond

    SITTARD - vr 27 mei, 20:00
    Huiskamerbioscoop, Dorpstraat 23, 6137SR Sittard
    Entree: geef wat je het waard vond

    BOM JESUS DA LAPA (BA) - 1o de julho, 21:00
    Romaria da Terra
    Entrada franca

    BOM JESUS DA LAPA (BA) - 2 de julho, 14:00
    Romaria da Terra
    Entrada franca

    CANUDOS VELHO (BA) - 5 de julho, 20:00
    Alto Alegre
    Entrada franca

    UTRECHT - wo 28 sep, 19:30
    De Vrije Wolf, Wolvenplein 27, 3512 CK
    Entree: geef wat je het waard vond

    BREDA - do 29 sep, 20:00
    STEK Breda, Veilingkade 9A, 4815HC Breda
    Entree: geef wat je het waard vond

    GRONINGEN - za 1 okt, 20:00
    CW De Heerd, Bentismaheerd 23, 9736EB
    Entree: geef wat je het waard vond

    DEN HAAG - vr 7 okt, 20:00
    Vrije School, Abbenbroekweg 7, 2597 NT
             (ingang aan de Gerrit Kasteinweg)

    Entree: geef wat je het waard vond

    KÖLN - Fr., 21. Oktober, 19:00
    Allerweltshaus - Großer Saal, Körnerstraße 77-79, 50823
    Eintritt: freiwillige Spende

    MÜNCHEN - Sa., 22. Oktober, 19:30
    EineWeltHaus, Schwanthalerstr. 80, 80336
    Eintritt: freiwillige Spende

    ANGER (St.) - So., 23. Oktober, 19:00
    Gasthaus Teller-Witzi-Mitzi, Weizerstrasse 12, 8191 Koglhof
    Eintritt: freiwillige Spende

    AUGSBURG - Mi., 26. Oktober, 19:30
    Frère-Roger-Kinderzentrum
             Frère-Roger-Kinderzentrum, Fritz-Wendel-Straße 2, 86159

    Eintritt: freiwillige Spende

    VERDEN (Aller) - Fr., 28. Oktober, 19:30
    Zionsgemeinde, Anita-Augspurg-Platz 11, 27283
    Eintritt: freiwillige Spende

    POTSDAM - Sa., 29. Oktober, 19:00
    Am Eichelkamp, Eichelkamp 3, 14469
    Eintritt: freiwillige Spende

    BAD BELZIG - So., 30. Oktober, 19:30
    ZEGG Bildungszentrum, Rosa-Luxemburg-Str. 89, 14806
    Eintritt: freiwillige Spende

    KELLINGHUSEN - Mo., 31. Oktober, 16:00
    Klappstuhlkultur, Brauerstr. 62-64, 25548
    Eintritt: freiwillige Spende

    ITZEHOE - Di., 1. November, 19:30
    Himmel und Erde, Kirchenstraße 5, 25524
    Eintritt: freiwillige Spende

    KOBLENZ - Mi., 2. November, 19:30
    Kloster Arenberg, Cherubine-Willimann-Weg 1, 56077
    Eintritt: freiwillige Spende

    GÜTERSLOH - Do., 3. November, 19:30
    Matthäus Gemeinde, Auf der Haar 64, 33332
    Eintritt: freiwillige Spende

    ALBERSCHWENDE - Fr., 4. November, 20:00
    Sozialzentrum, Multifunktionsraum (EG), Hof 23, 6861
    Eintritt: freiwillige Spende

    GROSSHÖCHSTETTEN - Sa., 5. November, 19:00
    Chäshus, Kirchgasse 4, 3506
    Eintritt: freiwillige Spende

    NEUCHÂTEL - dimanche 6 novembre, 15:00
    OKA Concept, Avenue de Bellevaux 5, 2000
    Entrée: chapeau à la sortie

    ERLANGEN - Di., 8. November, 19:00
    Morena Brasil, Schorlachstraße 27, 91058
    Eintritt: freiwillige Spende

    ST. GALLEN - Mi., 9. November, 19:30
    CEEFA Franz von Assisi, Rorschacherstrasse 59, 9000
    Eintritt: freiwillige Spende

    FREIBURG - Do., 10. November, 19:30
    Kommunales Kino, Urachstr. 40, 79102

    EEFDE - vr 25 november, 19:30
    Ontmoetingskerk, Schurinklaan 1, 7211DD
    Entree: geef wat het je waard was

    KÖLN - So., 27. November
    Rautenstrauch-Joest-Museum, Cäcilienstraße 29-33, 50667
     

     2017 

    GORSSEL - wo 11 januari, 19:30
    Protestantse Kerk, Hoofdstraat 27, 7213CN
    Entree: geef wat het je waard was

    DEN HAAG - zo 19 maart, 15:00
    Atelier van Peter, Stille Veerkade 31, 2512BE
    Entree: geef wat het je waard was

    LAUSANNE - jeudi 30 mars
    Voyages Sakadoh, Av. William-Fraisse 7, 1006
    Entrée: chapeau à la sortie

    FRANKFURT AM MAIN - Fr., 21 April, 19:00
    St. Pius, Philipp-Fleck-Str. 13, 60486
    Eintritt: freiwillige Spende

    THESINGE - vr 12 mei, 20:00
    Trefpunt, Kerkstraat 5, 9797 PD
    Entree: geef wat het je waard was

    DEN HAAG - vr 9 juni, 20:00
    Mee in Zee Atelier, Lijsterbesstraat 69, 2563 KR
    Entree: geef wat het je waard was

    NEEDE - zo 19 nov, 15:00
    Diekgraven (achter Prot. Kerk), Kostersteeg 4, 7161 DR
    Entree: geef wat het je waard was

    DEN HAAG - do 23 nov, 19:30
    Bibliotheek Ypenburg, Schrabber 8, 2496 SR

     2018 

    AMSTERDAM - do 19 juli, 19:00
    Karavanserai, Haparandaweg 67 C6, 1013BD
    Entree: geef wat het je waard was

    DEN HAAG - vr 21 sep, 19:30 (18:30 inloop met hapjes )
    Karavanserai, Goudenregenstraat 101, 2565EP
    Entree: geef wat het je waard was

    ROSÁRIO (Canudos-BA) - 20 de novembro, 8:00
    Colégio Municipal, 8o ano

    ROSÁRIO (Canudos-BA) - 21 de novembro, 8:00
    Colégio Municipal, 9o ano

    CANUDOS-BA - 5 de dezembro, 10:00
    Colégio Luís Cabral

    ROSÁRIO (Canudos-BA) - 14 de dezembro, 19:00
    Turma da capoeira

    POVOADO DO RASO (Canudos-BA) - 16 de dezembro, 18:00
    Escola Velha

    BOM JARDIM (Canudos-BA) - 29 de dezembro, 16:00
    Escola Municipal

     2019 

    ROSÁRIO (Canudos-BA) - 11 de janeiro, 18:30
    Praça da Igreja

    POVOADO DO RASO (Canudos-BA) - 26 de janeiro, 18:30
    Praça da Igreja

    RIO DO VIGÁRIO (Canudos-BA) - 31 de janeiro, 16:00
    Prédio Escolar

    RISCA-FACA (Canudos-BA) - 3 de fevereiro, 14:00
    Bar da Paz

    RIO DO SUTURNO (Canudos-BA) - 9 de fevereiro, 19:00
    Igreja

    CANUDOS-BA - 11 de fevereiro, 18:00
    Memorial Antônio Conselheiro

    SÃO BENTO (Canudos-BA) - 13 de fevereiro, 19:00
    Colégio Modelo

    VENEZA (Canudos-BA) - 16 de fevereiro, 18:00
    Escola Velha

    BOM JARDIM (Canudos-BA) - 17 de fevereiro, 17:00
    Colégio Municipal

    CAIMBÉ (Euclides da Cunha-BA) - 9 de março, 19:00
    Quadra da Escola

    MALHADOR DA JUREMA (Canudos-BA) - 10 de março, 15:00
    Galpão da Associação

    RIO DO VIGÁRIO – 13 de abril, 18:30
    Verício

    MÜNCHEN – 26. Mai, 11:00
    EineWeltHaus, Schwanthalerstraße 80

    MONTE SANTO (BA) – 3 de junho, 9:00
    Escola Família Agrícola

    ROSÁRIO (Canudos-BA) – 1 de julho, 8:00
    Escola Municipal Nossa Sra. do Rosário

    FEIRA DE SANTANA (BA) - 27 de julho, 19:30
    MCP, Rua Medeiros Neto 295

    SÃO PAULO, Campo Limpo – 14 de agosto, 14:00
    Movimento Comunitário Estrela Nova

    HOLAMBRA (SP) - 16 de agosto, 18:00, 17:00
    Espaço Cultural Terra Viva, Av. Rota dos Imigrantes 605

    SÃO PAULO, Jd. Ibirapuera - 17 de agosto, 18:00
    Bloco do Beco, Rua Bento Barroso Pereira 2

    BIEL/BIENNE - 17. August, 20:30
    Vision2035, Mattenstrasse 81, 2503

    SÃO PAULO, Liberdade - 18 de agosto, 14:30
    Missão Paz, Rua do Glicério 225

    CURITIBA (PR) – 21 de agosto, 20:00
    Ave Lola Espaço de Criação, R. Marechal Deodoro 1227

    CASTROLANDA (PR) – 23 de agosto, 18:00
    Moinho, Rua do Moinho 244

    CARAMBEÍ (PR) – 26 de agosto, 19:00
    Colégio Júlia Wanderley

    CASTRO (PR) - 28 de agosto, 8:00
    Colégio Emília Erichsen

    CASTRO (PR) - 29 de agosto, 8:00 e 13:00
    Escola Emília Júnior

    CARAMBEÍ (PR) – 30 de agosto, 18:30
    Parque Histórico, Av. dos Pioneiros 4050

    POVOADO DO RASO (Canudos-BA) – 9 de outubro, 18:00
    Escola do Raso

    CANUDOS (BA) – 17 de outubro, 14:00
    Memorial Antônio Conselheiro


    De filmmaker is bij alle vertoningen aanwezig, met volop tijd voor vragen en napraten. Vertoningen worden opgezet door het publiek zelf. Wil je op de hoogte blijven, meld je dan aan voor onze nieuwsbrief. Of lijkt het je leuk er zelf een op te zetten? Kijk dan hier.